Zámečnická výroba

Naše zámečnictví má dlouholetou tradici. Zaměstnáváme spolehlivé a zručné řemeslníky s mnohaletou praxí a zkušenostmi v oblasti strojního i stavebního zámečnictví.Dílna je plně vybavena pro zpracování vstupních materiálů - polotovarů. Používáme pouze kvalitní osvědčené materiály od ověřených dodavatelů. Velký důraz klademe na dohodnuté termíny zákazníků a daří se nám je dodržovat.

Vaše požadavky s vámi podrobně probereme a zdarma poradíme při výběru ideálního řešení. Rádi a ochotně pro vás vypracujeme cenovou nabídku.

Při výrobě na zakázku pracujeme nejen s kovovými materiály, ale také s nerez materiálem nebo hliníkem. Samozřejmostí je doprava a odborná montáž objednaných výrobků v případě potřeby či požadavku.

V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení, řezání, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 2 tun (na poptávku možno i více). K zámečnické výrobě nabízíme v případě požadavku i žíhání, tryskání a předepsané povrchové úpravy.